Mori

歌手 UA 
作詞 UA 
作曲 内橋和久 
カテゴリ
読みもり
閲覧数合計:434 今月:3

歌詞

文字サイズ

Moriに関連があるかもしれない動画(YouTube)

Ua Ama Te Mori / Eddie Lund & His TahitiansUa Ama Te Mori / Eddie Lund & His Tahitians
Album: Tahitian Paradise (ABC Paramount Records, n.d.). Tahitian-Hawaiian steel guitar instrumental music. -Video Upload powered by https://www.TunesToTube.com.
AGJENCIA GËNJEU STUDENTËT, ZHDUKET PASI UA MORI PARATËAGJENCIA GËNJEU STUDENTËT, ZHDUKET PASI UA MORI PARATË
Official facebook: https://www.facebook.com/tv21hd/ Web: http://tv21.tv/web/ Copyright: OnAir Media Group.
Ulqinakët kërkojnë ullishtat, shteti jugosllav ua mori në 1978 - Top Channel Albania - News - LajmeUlqinakët kërkojnë ullishtat, shteti jugosllav ua mori në 1978 - Top Channel Albania - News - Lajme
Qytetarët e Ulqinit janë mbledhur në një takim mbrëmjen e së enjtes për të kërkuar kthimin e ullishtave qindravjeçare në Valdanos, një zone bregdetare me bukuri përrallore edhe turistike.
Lufta nuk ua mori vetem femijerine por edhe jetenLufta nuk ua mori vetem femijerine por edhe jeten
Publisher: www.onair.be Lufta nuk ua mori vetem femijerine por edhe jeten © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media...
Trio Kikiriri - E ua ama te mori, e ua papa te anuhe, mario bros, haapaapaainaTrio Kikiriri - E ua ama te mori, e ua papa te anuhe, mario bros, haapaapaaina
Ti dimanche avec mes deux vieux d'amour !

CD(Amazon) 注意事項